| intrebdetasta2321 a întrebat:

De la cati ani ati inceput sa va uitati la filme si seriale? Eu de la 15 ani, dar asa serios nu sa vezi 2-3 filme pe an, macar 2 filme pe saptamana sau doua episoade, bine si la 11 ani ma mai uitam aveam perioada cand ma uitam si zilnic dar perioada scurta si 2 credeti ca un copil de 11 ani-15 poate intelege seriale precum sopraanos?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 9-10 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| sorinul7 a răspuns:

Pe 15 ani jumate si de atunci am ajuns obsedat de filme (nicio zi fara un episod sau un film)