| ionelutza95 a întrebat:

Bună TPU sunt cu iubitul meu de un an si doua luni el de la început s-a jurat ca vrea ceva serios cu mine, (el e oltean si eu ardeleanca)doar ca a avut o perioada in care imi ascundea lucruri inclusiv parola de la Facebook, pentru a înțelege mai bine puteți sa va uitați la întrebările anterioare.De curând am fost la el in Anglia iar pe perioada când am fost acolo a fost totul bine nu ne am certat am făcut din nou rost de parola lui, dar de când m-am reîntors în tara am reînceput sa ne certam si în seara asta am găsit pe Facebook lui la conversația cu cumnatul lui ceva de genul"cumnate îmi poti da 40 de lire ca vreau sa merg la o cafea cu aia de ti am zis si nu am". Întrebându-l despre asta a zis ca nu ii nimic adevărat ca a mințit ca are nevoie de bani ca altfel nu ii dadea.
Ce ziceți sa fac sa il cred sau credeți ca ma minte? Vreau cât mai multe răspunsuri va rog

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Niciodata, nici un barbat de pe lume, nu va vrea ceva serios cu o femeie care ii citeste conversatiile private. Este exclus sa te vrea pe termen lung, nimeni nu poate trai in conditiile unei asemenea lipse de respect si de incredere. Nici cel mai prost si mai umil om nu poate accepta asa ceva pe termen lung, o accepta de nevoie, cat are nevoie si apoi multumeste lui Dumnezeu tot restul vietii ca a scapat.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu exista lucru mai penibil in lumea asta decat sa-i ceri parola de conturile personale, de intimitate, respect si incredere ai auzit?!

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu va cautati voi pe altii mai aproape de voi?
Tu ai nevoie de un catel pe care sa-l dresezi cum vrei tu si sa-l controlezi la orice ora, el de alta femeie mai putin posesiva si geloasa!
Eu sunt socata cu cata insistenta vrei sa controlezi omul, sa-i aflii parolele si sa stii ce face si cu cine se duce. Ei bine ai aflat, esti mai fericita acum?

| mihai69 a răspuns:

Eu zic să te schimbi și să înveți că fiecare om are dreptul la intimitate. Chiar și într-un cuplu!
Oricum, probabil el te mai acceptă prin preajmă (când mergi acolo) numai pentru sex (și eventual ajutor prin casă); nu-ți face iluzii că va dori mai mult de la tine vreodată, oricât de ardeleancă ai fi tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce contează ca ești ardeleanca și el oltean?laughing)) E clar ca nu-i mai arde tine, baga cuțitul cat de adânc poți ca sa aflii cat mai multe. Eu zic ca te înseala și își bate joc de tine. Pune punct înainte sa suferi mai mult

| Creierash a răspuns:

Esti penibila. Problema nu a venit de la el ca si-a pierdut interesul pentru tine, ci de la tine pentru ca ai vrut un sclav, nu un iubit. El a fost baiat bun cu tine (nu cred eu ca ti-a cerut parole). E ceva ciudat, creepy, total lipsit de respect sa nu lasi omul in intimitatea lui. Inainte nu iti ascundea. Insa cu timpul si-a pierdut interesul pentru tine pentru ca a vazut ca tu nu stii sa iubesti. Tu esti egoista. Vrei sa ai oameni care sa stea in limba pentru tine. Mult succes cu viitorii. Cu el ai incheiat-o.

| Paleontologul a răspuns:

Asta e... si Dumnezeu a fost baietas de cartier.