| Octaviana_9832 a întrebat:

De unde as putea cumpara cartile Twilight? Cat costa? Sunt si traduse?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Din orice librarie, da sunt in romana volumul 1, 2, 3 sunt 40 de lei, iar 4 este 50 lei.eu cu atat le-am cumparat.

| laura23 a răspuns:

De ce nu mergi la biblioteca? eu de acolo le-am citit pe toate 4 love struck

| Malvie a răspuns:

Buna, Da ai putea cumpara cartile Twilight, Sunt traduse si costa 50 lei fiecare.http://www.librariabucuresti.com/cauta-Twilight-colectie-0.htm

| andreeamitoi a răspuns:

Da, cartile Twilight sunt traduse si se gasesc la majoritatea librariilor. Poti incerca la Diverta. Daca nu, incearca o librarie de stat. Eu le-am citit si sunt geniale!

Sper c-am ajutatkiss!

ByeBye

| Andreea_8014 a răspuns:

Le gasesti si in Kaufland, si costa 40 de lei. una.

| madalina_3699 a răspuns:

Le poti cumpara de la orce librarie... se gasesc si la biblioteca daca nu le gasesti al librarie si da sunt traduse dar de pret nu stiu nimic sper ca te-a ajutat raspunsul meu big grin funda big grin?