| danyfear a întrebat:

De unde pot descarca subtitrarea in romana la filmul "Sans famille" ( Singur pe lume), ecranizat dupa cartea lui Hector Mallot?
s-au mai dat unele raspunsuri, dar nu era in romana sub.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista subtitrare in romana pentru filmul asta! Y'm sorry!

neluL
| neluL a răspuns:

Vreau sa ajut! nu sa incurc! Daca nu pot ...ai sinceritatea cautarilor mele! by! by!

NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe http://subtitrari.exsto.ro/. Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Succes! Numai bine!

| Ecou a răspuns:

In caz ca nu ai observat in linkul care l-am pus arata steagu romaniei asa ca am crezut ca este subtitrare in romana!

| danyfear explică:

Da...asa cuym ma asteptam
multi bagatori in seama
am zis si-n intrebare ca vreau sub. in romana si voi tot engleza asa cum am gasit si eu inainte de a pune intrebarea aici
mersi neluL pentru sinceritate

| danyfear explică:

Ecou, nu am jignit prin ce am zis, ci numai mi-am aratat mahnirea, pentru ca-mi doream sa vad acest film, iti multumesc ca ti-ai dat interesul pentru ce am intrebat eu

| belieber4ever a răspuns:

Pai intra pe subtitrari film Sans famille ar trebui sa o gasesti