| Dianamiau a întrebat:

Deci am vazut un film cand eram mai mica, de groaza parca, cu unii care s au mutat intr o casa noua si cand renovau gaseau ceva prin pereti sau nu mai stiu. ceva de genul. stie cineva ce film e?
Si nu e haubting in Connecticut

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar nu îți mai amintești, ce găseau în pereții casei?

Vezi și Don't Be Afraid of the Dark (2010)
http://www.cinemarx.ro/......95834.html
Ori, Silent house (2012), Stir of Echoes (1999)...

| Dianamiau explică (pentru floresdemayo):

Erau unii care se mutasera intr o casa si era gen iarna dau ceva de genul si nu mai era nimic prin jur sau da asa si erau niste detectivi parca care îi urmăreau sau ceva de genul..nu stiu era o masina afara și ăștia cand renovau prin casa a tras din tapet parca si au găsit ceva înăuntru. numai stiu. parca niste poze. asta e singura scenă pe care mi-o amintesc

| Dianamiau explică (pentru floresdemayo):

Erau unii care se mutasera intr o casa si era gen iarna dau ceva de genul si nu mai era nimic prin jur sau da asa si erau niste detectivi parca care îi urmăreau sau ceva de genul. nu stiu era o masina afara și ăștia cand renovau prin casa a tras din tapet parca si au găsit ceva înăuntru... Cred ca erau niste poze... Nu mai stiu

| floresdemayo a răspuns (pentru Dianamiau):

Citește descrierea acestui film:
Stash House (2012). Poate, e ceea ce cauți...
Dacă nu reușești, cu linkul de mai jos, caută descrierea lui, pe Wikipedia.

https://en.wikipedia.org/wiki/Stash_House

| Dianamiau explică (pentru faramatania):

Nu e niciunul din acestea. Mersi oricum

| faramatania a răspuns (pentru Dianamiau):

Poate-i vreun episod din seria The Haunted
http://www.imdb.com/title/tt1566020/

| Dianamiau explică (pentru faramatania):

Nu e

| faramatania a răspuns (pentru Dianamiau):

Atunci...ce să zic, mai așteaptă și alte răspunsuri, deși se spune că:nothing good ever comes from behind.straight face