| Ionii13 a întrebat:

ati vazut vreun film de groaza de genul : o femeie care se duce menajera la o casa si era casa dracului...si nu stiu ce... si mama lui e so urata si face o vraja pe tipa aia si o face gravida cu puiul de drac.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre The House of the Devil (2009). Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=6SOur3WwZvM
Numai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Mersi mult, si eu il cautam

| Ionii13 explică (pentru anonim_4396):

laughinglaughing... deci am facut bine ca am pus intrebarea asta. laughing.

3 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna. da, am vazut filmul si chiar zilele astea ma gandeam la el, dar nu imi aduc aminte cum se numea...pff...oricum. raman pe subiect, poate stie cineva si ne zice big grin.happy