| Reyskate99 a întrebat:

Deci am vazuut mai demult un film horror in care erau mai multi adolescenti in ceva "castel" nu m-ai stiu si era un fel de criminal care avea niste unghii lungi si tot timpul cand se vedeau muste urma sa faca o crima si imi amintesc ca pe o fata a bagat-o in lift incercand sa o decapiteze cu usile si cam a 3-a oara a facut-o restul nu prea mai stiu l-am vazut cand eram mic

4 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

S-ar putea sa fie Scary Movie thinking

| Reyskate99 explică (pentru Naяutσ):

Scary movie e parodie la filme de groaza deci comedie-_- si nu nu e, le-am vazut alea

| Kriss96 a răspuns:

Suna tare filmul. As vrea sa-l vad si eu. Sper sa stie cineva cum se numeste.

| RebecaReby a răspuns:

Castelul bantuit 1999 poate?