| AlabalaAnonim a întrebat:

Deci caut 2 actori... nu le mai stiu numele dar stiu ca apareau in multe filme impreuna, de obicei erau comedii cu bataie... Unul era mai gras si avea barba si unul era mai slab, amandoi aveau aceeasi inaltime ( a fost un film in special pe care erau pe o insula si au gasit niste bani si erau falsi ) sper ca puteti ajuta

Mersi ^^

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Mă gândesc la personajul Piedone (Flatfoot) al lui Bud Spencer, dar nu știu sigur dacă la el te referi, că nu-l găsesc pe ăla micu' prin preajmă.

| AlabalaAnonim explică (pentru cornculapte):

Mersi pe el il cautam... Celalat era Terence Hill

3 răspunsuri:
| ScumpikaTha a răspuns:

Da stiu! Acesti actori erau Stan si Bran. Chair asa se cheama filmele, Stan si Bran. Imi dai te rog frumos Funda?

| AlabalaAnonim explică (pentru ScumpikaTha):

Nu, nu erau stan si bran... ma rog seamana pe stan si bran da sunt sigur c anul sunt ei, primul rand ca filmele erau colore...