| Mentosanaaa a întrebat:

Deci era un film... Despre o fata care se muta intr-un cartier si se indragosteste de un baiat cu care ulterior este in aceeasi clasa la scoala. Pe parcursul anilor, baiatul incearca sa scape de ea dar intr-un final, cand ea nu mai simtea nimic pentru el, acesta se indragosteste de ea. Stiu ca actiunea fimului se petrecea undeva in anii '50. Stie cineva numele filmului?

2 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Nu ai recunoscut vreun actor din acel film? putem asa sa ii cautam filmografia. thinking

| Mentosanaaa explică (pentru Tynnna):

Sincer,chiar nu. Filmul l.am vazut de mult timp.