| NuConteazaShinee a întrebat:

Deci este vorba despre un desen de pe cartoon network care cred eu ca a fost difuzat acum vreo 6-8 ani si chiar nu imi pot aminti cum se numeste dar am sa dau cateva detalii despre el poate ma poate ajuta cineva sa stiu cum se numeste(numea).
Deci:
Se intampla undeva in viitor.
Erau 2 tipi(parca frati)unu bun si celalalt rau si era un lichid care ii dadea putere lui cel rau.
Si ala rau cand se enerva pe subordonati(Erau imbracati in rosu subordonatii) Spunea Lobotomie si aia duceau mana la cap si lesinau.
Stiu ca e tampita descrierea dar chiar asta e tot ce imi amintesc.

3 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

2 frati? hmmm... viitor, daca nu The Jetson's habar nu am

| DaniiWtf a răspuns:

Nu.Nu sunt gemeni cramp in nhici un caz.
Imi aduc aminte vag, dupa descrierea ta, dar denumirea.thinking

| kowjnhumk a răspuns:

Gemenii Cramp thinking