| dominowtf a întrebat:

Pentru cei care urmaresc NARUTO SHIPPUDEN, eu sunt pe la episodul 273, Sasuke o sa intre in al 4-lea razboi ninja? Sau cand o sa apara, el momentan a luat ochii lui itachi datorita lui tobi si apoi nu s-a mai zis nimic de el. Sper sa se bata cu naruto si sa redevina prieteni.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la zi cu episoadele, pentru a afla asta trebuie sa citesti manga. Eu personal nu citesc, dar stiu de la prieteni ca va intra in razboi + ca in ultimul sau penultimul ep care a aparut Sasuke il omoara pe Zetsu, care il pazea, de fapt nu stiu daca l-a omorat sau doar la ranit, dar in fine a plecat din acea ascunzatoare. Probabil se duce pe campul de lupta. Cred ca cineva care citeste manga ar fi mai in masura sa iti raspundahappy

| dominowtf explică (pentru anonim_4396):

Ms, eu intrebam daca in episoadele din anime care au fost pana acum 320 si ceva apare sasuke in razboi, dar mi-ai dat de inteles ca nu apare.Nici pe mine nu prea ma pasioneaza manga, sper sa intre cat mai repede si sasuke in actiune cu naruto

2 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

In curand o sa plece cu Itachi dupa Kabuto, apoi o sa se alature lui Naruto impotriva lui obito, mai dureaza pana apare poate 3-4 episoade poate mai putin poate mai mult.