| Elena_Alexandra_1998 a întrebat:

Despre ce este vorba in Gossip Girl si Pretty Little Liars? Este supranatural in ele?

Răspuns Câştigător
| Tza_Aly_1997 a răspuns:

Din Pretty Little Liars nu stiu, dar din Gossip Girl stiu este vorba despre viata unor adolescenti bogati care sunt barfiti pe un site numit Gossip Girl.e foarte interesant.este vorba despre iubiri interzise, certuri, inselari, secrete, razbunari si multe altele:*

3 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Uita'te si tu la un trailer, daca stii ce'i ala rolling on the floor

| drhotzu a răspuns:

Supranaturala trebuie sa fie rabdarea ta ca sa te uiti!

| BeetweenUs a răspuns:

Deci Pretty Little Liars e suuuuuper. Este vorba de 5 fete dintre care una dintre ele moare... si tot primesc mesaje cu amenintari semnate 'A'.