| GuBeeBăăi a întrebat:

Dintre persoanele care s-au uitat la serialul "The Vampire Diaries" :
care dintre cei doi vi se pare mai dragut : Stefan sau Damon?
de care va place mai mult :Elena sau Katherine?
Dintre persoanele care au citit "Fortele Raului Absolut" :
pe cine ati prefera Simon sau Derek?
de care va place mai mult : Chloe sau Tori?
Dintre persoanele care s-au uitat la Twilight:
care-i mai dragut : Edward sau Jacob?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Damon
2. Elena
3. Derek
4. Chloe
5. Edward

7 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Normall ca damon love strucklove struck,Eleena` love struck,Derekbatting eyelashes, Chloe tongue, Nici unul` happy.cam asta e tot

Pupiici :**

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
Stefan si Elena
iar din twilight, Edward, nici nu-mi trebuie timp de gandiree.:X:X:X

| Madalina123 a răspuns:

Din VD mai dragut e Damon xD si imi place mai mult de Elenatongue

| bells03 a răspuns:

Damon desigur:X Elena. Edward(la restul` nu ma uit)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damon, elena, derek, chloe, jacob

| GossipGirlD a răspuns:

Damon clar. :X:X:X Hmm, si imi place mai mult un pic Katherine. E fata rea. :X Simon si Chloe.

| lorenusca32 a răspuns:

Pai la prima intrebare normal ca Damon :X :X, la a doua Katherine ca este mai rea si imi plac rolurile astea, la a treia si a patra nu am citit dar cred ca o voi face iar la ultima il prefer pe Edward big grin