| Elena_9796 a întrebat:

Am cateva intrebari legate de VAMPIRE DIARIES big grin
1)Katherine se va intoarce in sezonul 2? Si Stefan va fi cu ea, si Elena cu Damon?
2)Elena va fi si cu Stefan si cu Damon? Adica cum a fost Katherine?
3)A aflat cineva de ce Katherine seamana asa de bine cu Elena? Deci de ce?thinking
4)De ce Stefan nu o prea salveaza pe Elena? Adica cel putin pemine m a marcat momentul in care au omorat o pe Vicki dupa ce a fost transformata, atunci cand a atacat o pe Elena, si Stefan nici macar n a ajutat o sa se ridice...Adica nu e chiar c ain Twilight, de ex Edward e ingrijorat mereu de Bella.Adica o colega mi a zis ca va avea logica la un moment dattongue
5)Damon o iubeste pe Elena?
6)De ce baiat va place cel mai mult? De Stefan, Damon, Matt, Jeremy?
7)De ce fata va place cel mai mult? De Elena, Katherine, Bonnie, Caroline, Vicki?

Va multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| scumpete a răspuns:

1. pentru sez 2 au aparuth 5 ep. in ep vazute de mine astea 5 kathrine s-a intors si se baga intre elena si stefan. pentru mom nu i'a despartit

2. Nu. in nici un caz.

3.Ink nu s-a aflat

4. STAI lin ca are grija de ea si ea de el

5. da

6. Damon

7. elenalove struck

suplimentar : Caroline e acum vampir si ea deoarece a transformat'o katherine. s'A desp de matt. politia adica mama lui caroline ia' descoperith pe vrati salvatore ca sunt vampiri si au vreun sa ii omoare dar a intervenit elena si caroline si i'au salvat si nu i'a mai omorath ca a vazuta asa pe fisa( Caroline),. s'au certat ( ea cu masa). si pnm. fratele primarului e varcolac si poate printr'o muscatura cand e luna plina sa omoare un vampir.

Funda?

daca mai ai intrebari iti resp prin msgewinking

| AndreeaxCristina a răspuns (pentru scumpete):

In ce episod afla mama lui caroline ca ea este vampir? in ce sezon si ce episod...

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1.sez 2 a inceput deja! katherine a venit in mystic falls, si i-a spus bietului damon ca nu la iubit niciodata, iarlui stefn i-a spus ca mereu la iubit, si acum vrea sa se bage intre elena si stefan!

2. din cate am inteles eu, elena mai tarziu va fi cu damon, iar katherine cu stefan!

3.pai nimeni nu stie de katherine.cand o vede lumea pe strada cred ca e elena!

4.stefan e mereu protector cu elena, la fazele cu ei doi cateodata incep sa plang!

5. da, o iubeste ffoarte mult! abia astept sa fie impreuna!

6. damon
stefan
jeremy
matt

7. elena
katherine
bonnie
caroline
vicki

cp.
pa-pa!love struck

| IoanaSalvatore a răspuns:

1. Katherine se intoarce in sezonul doi.nu va fi nici cu stefan si nici damon. elena ramane cu stefanhappy

2. elena va fi doar cu stefan love struck laughing)

3. e ceva legat trecut.nu mai stiu sigur.isabelle ceva d genu happy

4. elena si stefan sunt uniciii :X:X:X nu mi-a placut twilight si mie se pare cam varza.

5. daa love struck este foarte indragostit de elena

6.sincer.nu pot sa aleg intre sfetan si damon [senzualii amn2 =p~]prea bunii::X:X:X:X:X

7. elena. dar si katherine big grin

fundita?batting eyelashes big grinbig grin

| ioanaily a răspuns:

Si eu stiu la fel Damon cu Elena love struck

| fuckingdevil a răspuns:

1.Da, se intoarce si moare adica dispare in sezonul 5 episodul 15 cred

2. Elena va fi doar cu Stefan

3.Pentru cei care nu stiu sau care spun ca nu s-a aflat exista un fenomen numit Dopplegänger in care sunt: Amara, Tatia, Katherine si Elena

4.Are grija, stai chill

5.O iubeste si pana si Stefan stie, adica toata lumea

6.Jeremy

7.Katherine