| Catrice a întrebat:

După o scurta privire aruncata asupra întrebărilor de pe acest site (în special la categoria D&S), mi-am amintit de ceva.

Acum ceva timp, pe vremea AcasăTV, era o telenovela în care o fata (parca era majora) virgina, rămâne însărcinată după o vizita la ginecolog din cauza ca i s-a încurcat fisa cu a uneia care vrea o inseminare.

Prin prezenta doresc sa găsesc un binevoitor (și cunoscător în același timp) dispus să ofere un răspuns util.

Cu stima, un utilizator al acestui minunat site. happy

10 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu vreau sa ma laud cu abilitatea mea de a gasi chestii irelevante pe interenet dar..here you go.

https://en.wikipedia.org/wiki/Juana_la_virgen

| Catrice explică (pentru RoCkKiD):

Cea mai utila abilitate laughing

| RoCkKiD a răspuns (pentru Catrice):

Si am mai si invatat cate ceva despre telenovele. Seara mea norocoasa laughing

| Catrice explică (pentru RoCkKiD):

Ești cel mai norocos om de pe pământ rolling on the floor

| RoCkKiD a răspuns (pentru Catrice):

Neah, o sa fiu cand cineva pune o intrebare despre machiaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un simț al umorului care mă depășește

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Totuși, partea cu telenovela e adevărată. Văzusem primele 4 sau 5 episoade happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiai să fii amuzantă?

https://en.wikipedia.org/wiki/Jane_the_Virgin

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu intenționam asta.
Nu vorba e acel serial, ci cel după care a fost adaptat.
Totuși, stimabile utilizator îți mulțumesc pentru indiciu. happy