| Sabìŋaaa a întrebat:

E adevarat ca Breaking Dawn apare prin noiembrie? straight face Si doar prima parte... Credeti ca fanii o sa mai aiba rabdare pana atunci? Cea mai buna parere funda! Fara raspunsuri jignitoare daca nu esti fan Twilightwinking

Răspuns Câştigător
| Wonderland a răspuns:

Da, apare pe 18 noi 2011 prima parte si pe 16 noi 2012 a doua :D si da, cred ca fanii adevarati vor avea rabdare. Oricum era inevitabil sa fie facut in doua filme pentru ca este imposibil sa pui 750 de pagini in doua ore :| si eu astept filmul cu nerabdare, am pus chiar si un widget cu numaratoarea inversa pe blogul meu: www.profund-antianalfabet.blogspot.com

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Asa e, am vazut si eu pe nu stiu ce site cand e lansarea filmului ca prin noiembrie anul asta si doar prima parte.

| Rafael_3371 a răspuns:

Da atunci apare http://www.imdb.com/title/tt1324999/
Da au rabdare pana atunci.

| LovelyKiller a răspuns:

Sunt un foarte mare fan Twilight. Apare pe 18 noiembrie 2011. Si debia pot sa astept sa vad Breaking Dawn.