| Calli a întrebat:

cei care urmaresc twilight am auzit ca partea2 la breaking dawn apare pe 18 noiembrie 2012 mie mi se pare cam mult timp, voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Mie mi se pare ult si daca ar aparea peste o ora. Astept filmul cu nerabdare, am citit si cartile si as vrea sa apara filmul mai repede. Toata asteptarea merita!

| tenshi261 a răspuns:

Da mi se pare prea mult.dar astept cu nerabdare:X:X:X

| NuConteazaShinee a răspuns:

Of doamne
Twilight Breaking Dawn o sa aiba 2 parti, i-ar prima parte va aparea pe 18 noiembrie xD anul acesta

| NuConteazaShinee a răspuns (pentru NuConteazaShinee):

Si a doua parte in ianuarie

| CryssCrySta a răspuns:

Mult, dar merita.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Eu de abia astept...Sunt foarte nerabdatoare ~happy