| pwp a întrebat:

E cineva fan,, The vampires diaries"?

eu ador acest serial! love struck love struck love struck
voi?
care e personajul vostru preferat?
care va este antipatic?

funda

18 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ador serialullove struck sunt innebunita, normal ca personajul preferat este Damonlove struck antipatic Jules

| pwp explică:

@Andrei
il vad pe vplay

| alyna a răspuns:

Eu!
ador serialul, mai ales pe Damon:X:X
pe mine ma enerveaza Katherine dar bine ca acum este inchisa in pestera!

| manuelaaa a răspuns:

Eu ador extraordinar de mult serialul asta.Ma uitam la 3-4 episoade pe zi in timpul saptamanii, iar in weekend nu puteam trai fara, acum le-am terminat si tot astept sa apara altele.Pe mine m-au innebunit, imi aduc aminte si la ora de chimie invatam tabelul periodic si zicea B (bor) iar eu repetam in gand Bonnie, sau tot felullaughing de exemplu la romana a scris profa o propozitie pe tabla : Elena face mancare laughingeu eram obsedata si vreo cinci minute mi-am imaginato pe ElenalaughingPersonajul meu preferat e de departe DAMON:X:X:Xlove struckeste cel mai dragut, frumos etc baiat care l-am vazut vreodata, mai ales cand o apara pe Elenalaughing Cel mai putin imi place... nici unullaughing pe toti ii ador:X

| ChristinaO a răspuns:

Eu una il ador, e mult mai bun decat altele, si te prinde repede.
Normal ca preferatul e Damonbig grin iar personajul care incepe sa ma calce pe coada e Jules.

| love13 a răspuns:

Si eu ador serialul :X! personajul meu preferat pozitiv:Elena si negativbig grinamon :X Fundita?

| Alexandra_8691 a răspuns:

Da ador filmul:X, este super.
Eu ma uit la el pe Vplay, tu?
Ce frumosi ochi are Damon, Si Elena e frumoasa.
Dar imi place si de Bonni si fratele Elenei cand sunt impreuna, chiar o place fratele Elenei pe Bonni:X
Este super fain

| Deennn a răspuns:

Il ador. love struck
Personajele preferate : Stefan si Elena. love struck
Si personaje antipatice : Jules si Taylor. call meu

| iBubble a răspuns:

Si eu il ador love struck love struck love struck
imi place de Dam, Elena, Stef, Bonnie si Jer.
personajul antipatic e Elijah I don't want to see
si eu ma uit tot pe Vplay.
abia astept sa apara episodul 13, sezonul 2 :X

| Oti a răspuns:

Da e frumoooss:X:X:X:X
Personajul preferat e Damonlove struck
Personajul antipatic e Taylor:-&

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Unde il vezi?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nimeni

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Eu sunt
imi plac toate personajele
nu am unul care sa-mi fie antipatic

| Optimus7 a răspuns:

Mie imi place Vampire Diaries. Imi place de Damon si nu imi place de vrajitoare.

| deea12 a răspuns:

Am citit si cartile si am vazut si serialul. Cel mai mult imi place Damon, iar un personaj antipatic este Katherine>:P.
http://d3sprecarti.wordpress.com/

| KuroNeko a răspuns:

Damon este cel mai tare. Sexy si puternic

| Twist a răspuns:

Fan fan fan pe viatalaughingeu sunt foarte atrasa de tot ce tine de ''fantasy'' si chestii de genu. pot sa spun ca ador serialul dar si cartile care sunt destul de diferite dar geniale:X
persoanju preferat?!thinking pai Damon. e ''the bad guy'' respectiv ''vampire''laughing sa zic asa. si dupa parerea mea are replicile alea taioase arogante si arogante uneori dar asta il face interesant.*plus ca il joaca Ian =p~)
si.antipatic?! Elijahbig grin
a sibig grin
@alcue Katherine e inchisa in mormant nu pesterabig grin
si @oti Tyler nu Taylor!
p. s: scuze pentru corectari dar din pacate am un spirit crtic exagerat!

| Remmy a răspuns:

Si mie imi place mult imi place mutl si de Elena Gilbert