| nicoleta286 a întrebat:

Hei! Care este personajul vostru preferat din The Vampires Diaries? Dar episodul?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Personajul preferat: nu pot alege intre Caroline si Katherine happy

Episodul preferat: sezonul 3, episodul cu balul gazduit de Klaus si familia sa...saaau, cand Damon isi ia ramas bun de la Alaric in sez. 4, episodul 2 :'(

4 răspunsuri:
| Torarinchi a răspuns:

DAMON

| Torarinchi a răspuns:

Damon

| Torarinchi a răspuns:

Ep: ep 19 sezon 3 si inca un episod...:3

| Ancasx a răspuns:

Buna..Personajul preferat e Helena. Mi-a placut episodul cind Helena a devenit vampir ).Nu mai tin minte care e.