| lorrryyy a întrebat:

E fain filmul "goin the distance"? In special ma interesaza daca e amuzant...Si mai demult am vazut un film suuper tare de comedie cu o familie care s-aui mutat intr-o casa noua si incepe si pica toate de prin casa pentru ca era foarte subreda...imi puteti spune cum se numeste? plss dau funda

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Da este frumos l am vazut, nu mai retin exact dar parca avea si faze amunzante. oricum daca vrei vizioneaza what happens in vegas-http://www.cinemagia.ro/filme/what-happens-in-vegas-mariaj-de-vegas-19551/
si leap year-http://www.cinemagia.ro/filme/leap-year-33407/
sunt romantice si au si comedie:D

2 răspunsuri:
| Kikoo a răspuns:

Filmul care il cauti este cumva Deck the Halls - Craciun cu scantei? Asa cred eu din descrierea ta ( vroia sa isi vada casa din spatiu ). Despre filmul '' Goin the Distance '' nu stiu nimic big grin. O seara buna!

| lorrryyy explică (pentru Kikoo):

Nu.In filmul ala de care zic eu o familie se muta intr-o casa si acolo cand deschid geamu pica obloanele, se sparge parchetul si ajunge cu cada la parter de la etaj, se rupe scara nu au lumina