| xIuliia a întrebat:

am vazut mai demult un film cu o fata care a devenit bona pentru o familie si avea vreo 16 ani. Si cum era ea bona in casa si era singura, iar copiii dormeau primeste niste telefoane ciudate de la cineva care ii spune ca e in casa si ca o vede etc. Si casa aia era departe si era foarte tare adica bucataria avea un fel de lac micut cu un podulet si era super tare plss stiti cum se numeste filmul? Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

Scuzee. comentez si eu aici. pare interesant si vreau sa-l vad. aflu si eu de un film fainlaughing

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| razvan007_8589 a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca vorbesti despre filmul TheCollector
Este un personaj criminal cu o masca pe fata? Daca da, TheCollector se numeste filmul

| xIuliia explică (pentru razvan007_8589):

Nu, nu e asta fiindca in filmul ala am mai zis era vorba despre o fata care e bona la o familie foarte bogata cu lac in bucatarielaughing)) si casa era departe de oras big grin