| anonim_4396 a întrebat:

E zceti de Chuck mie personal a fost nr1 in lista mea pacat ca l-au inchis cei de la nbc am ramas fara sarah, chuck, morgan(SPOILER)... Hai sa fim seriosi sai stearga memoria Sharei deci toate cele 5 sezoane lua care ne-am uitat au fost sterse mama ce final prost serialul asta avea de toate comedie,actiune, drama, mister nu pot sa cred de 5 ani ne uitam la el si asta meritam un final ce ne lasa in ceata. Tot serialul acesta a avut la baza relatia dintre cei doi si in final ne lasa masca semnati petita poate poate avem o sansa http://glorbi.com/bringbackchuck/
Ii ador pe Yvone si pe Zac joaca foarte bine impreuna au o chimie aparte.Imi lipseste mult serialul.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ma, frate! Apuca-te de limba romana ca esti praf. N-am inteles nimic din ce ai scris.