| Daria a întrebat:

Episodul 22 o sa fie ultimul din serialul Pretty little liars?thinking

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Doar din acest sezonhappy, sezonul 2 o sa apara cam prin iunie din cate am auzithappy

| Eyleen a răspuns:

Da, este ultimul.Vom avea de asteptat pana in iunie cand v-a aparea sezonul 2 [eu de abia astept]

| relita48 a răspuns:

Ultimul episod din sezonul 1, sezonul 2 apare pe 14 iunie. :d

| Etiquette a răspuns:

Sper sa nu!

| XeLeRoN a răspuns:

Www.top-video.ro Aici poti sa vizualizezi toate episoadele din serialul Pretty little liars subtitrate in romana;)