| Idontcare69 a întrebat:

Era odata o emisiune cu o femeie care striga ca disperata "vreau sa sune telefonul! de ce nu suna telefonul? vreau sa sune telefonul in momentul asta! ~x( ", care mi-a marcat copilaria. Din cate tin minte, trebuia sa suni si sa ghicesti cuvantul. Daca stie cineva despre ce vorbesc, imi puteti da un link unde pot viziona macar un episod din acea emisiune sau sa imi spuneti cum se numeste? big grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu era propriu-zis o emisiune, ci un fel de excrocherie facuta de mai multe televiziuni in timpii lor morti. Am impresia ca plateai, si trebuia sa deduci o litera, dar faceau o gramada de nereguli ca sa dea tepe. Inteleg de la tine ca acum nu mai exista, ma bucur.

| Idontcare69 explică (pentru minrest):

Da laughing mi-a marcat copilaria, sincer. Imi era frica de ea rolling on the floor

| minrest a răspuns (pentru Idontcare69):

Te cred, eu eram adult dar faceau asa urat ma zgariau pe creier. Erau mai multe, cateva televiziuni faceau asta.

| ShizAnime a răspuns:

Da. M.a marcat si pe mine pe viata. O sa fie muzica mea la inmormantare. XD

Întrebări recente