| Celldweller a întrebat:

Era pe Kanal D acum cativa ani un serial turcesc, cu o femeie care avea o fetita si un baietel si s-a despartit de sotul sau, iar apoi s-a indragostit de un doctor pe nume Denis. Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| PattyC a răspuns:

Cred ca vorbesti despre Aliye(cred ca asa se scrie) si eu m-am uitat la filmul acela este cu o femeie frumoasa roscata cu parul mai scurt cu un baietel si o fetita si parca sotul ei a inselat-o cu o blonda nu stiu am uitat.cred ca asa se intampla

| Celldweller explică (pentru PattyC):

Da asa este! Ms

1 răspuns: