| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Era Twilight chiar ia sfarsit cu "Breaking dawn 2"? Va rog spuneti ca nu e asacrying. Am citit pe net teorii care presupuneau ca se va face serial "Twilight Saga" dar cu alti actori. Oricum degeaba s-ar face serial deoarece Twilight=CEL ORIGINAL. NU ACEM NEVOIE DE COPY!(opinia mea) deoarece serialul nu va incasa atat de multi bani dei nici din punct de vedere economic pentru Studio Summit nu ar fi prea okey in comparatie cu Twilight original. Nu imi pot imagina Twilightul cu alti actori mai ales sub forma de serial. Este asa de suuper filmul si s-ar pierde magiacrying. Eu as dori ca autoarea sa mai scrie inca 100 de carti pe baza carora sa se faca continuarea erei Twilight dar tot cu aceeasi personaje (Bella,Edward, Jacob).
Deci intrebarea mea este: Breaking dawn va fi ultimul film din seria de filme Twilight? sad

1 răspuns:
| ARF a răspuns:

Eu asa am inteles sad