| Strepix a întrebat:

Era un desen care incepea acum cativa ani pe Minimax, era cu un fel de dinozaur urias care era portocaliu si cred ca avea si coada si era prieten cu o fata si un baiat.Ce imi mai aduc eu aminte este cand incepea il arata pe dinozaur pe o insula.Dau funda pentru cel ce stie ce desen este!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom, marele calator....cred

2 răspunsuri:
| beautifulpeople a răspuns:

Nu era cu un caine?

| Strepix explică (pentru beautifulpeople):

Nu cred daca te referi la desenul ala cu cainele ala mare nu e. Era cu un fel de dinozaur dar nu cred ca e si era mare si portocaliu.