| Masyaf a întrebat:

Tot incerc sa dau de un desen animat care se difuza pe Minimax in trecut. Unul dintre episoade era despre evolutie, incepea cu big bang-ul, apoi personajele incepeau sa evolueze incepand din apa, apoi dezvoltand membre si ajungand pe uscat. Intr-un alt episod era doar unul din personaje si prezenta energia electrica eco, masini cu panouri solare etc. Personajele cred ca erau o broasca testoasa si un dinozaur, dar nu sunt foarte sigur. Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

Se numea Albert Asks: What is life?
Uite un link: https://www.youtube.com/watch?v=KUX7m68zIv4

1 răspuns:
| ad28forte a răspuns:

Http://www.minimaxro.tv/Mesefilmek Uite aici toate desenele Minimax. Sper sa le găsești?