| madalynnn a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine sa gasesc un film?
O sa va relatez cateva secvente din film.cel putin din cate imi amintesc big grin
Este triler si incepe cu o femeie si o fata. fata erea speriata de masini deoarece patise un accident rutier si din cate imi amintesc ii murisera parintii. Cele doua pornesc intr-o calatorie si pe drum lovesc un om destul de ciudat,acesta nu pateste nimica dar sa nu le denunte politiei cere sa fie dus intr-o tabara, accepta si apoi incepe teroare din cate stiu el in masina scoate si un frigarui.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Penny Dreadful cumva?

3 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Îmi pare rău, am tot încercat să îmi storc creierii. Dacă mai poţi câteva detalii. Şi pe viitor când îţi place un film, caută undeva într-un ghid tv şi scrie-i numele undeva că aşa mi se întâmplă şi mie, dar am norocul că ţin minte povestea şi îmi e mai uşor.

| madalynnn explică:

thriller scuze

| madalynnn explică:

SuperMagicSmile da acesta e multumesc mult!
geop multumesc!