| DaughterOfaVampire a întrebat:

Era un film cu o casa de pe o insula unde locuia o familie, barbatul vroia ca familia lui sa ramana pe vecie in acea casa asa ca o omoara pe sotie dar femeia a reusit sa-si salveze copii. Fetita ajunge in oras [ nu mai stiu sigur cum ] si creste acolo ajungand parca avocat
Intr-o zi ea primeste o scrisoare unde scria ca a primit mostenire o casa de pe o insula
Decide sa se duca acolo
Sta peste noapte in casa, incep si sa se auda zgomote. A doua zi apare un barbat care cu timpul rezulta a fi fratele ei
afla ca imaginile care apar sunt imagini din trecut cu mama lor si cu tatal lor care o injunghia parca. Speriati incearca sa fuga de pe insula dar in timp ce alearga barbatul cade intr-o crapatura din podea
Fata crezand ca el a murit fuge mai departe, gasete langa rau o barca vasleste pana pe partea cealalta a raului si vede ca a ajuns de unde a plecat, in fata casei Isi da seama ca, casa nu vrea ca ea sa plece Da peste fratele ei care se pare ca nu murise
Pe la sfarsit fata isi da seama ca fratele ei era mort de mult timp
A fost lasat de tatal sau sa fie mancat de porci mistreti si doar ea a reusit sa se salveze. ea murise cand era in barca incercand sa plece de pe insula cand apa a inceput sa se tulbure si a fost rasturnata din barca inecandu-se.
Acum intrebarea. stie cineva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| Aventador91 a răspuns:

Daca imi zici macar un actor iti zic filmul, sau anul si genul (dar o sa ia mai mult timp sa il aflu)

| DaughterOfaVampire explică (pentru Aventador91):

Imm nu mai stiu. oricum era vechi l-am vazut cred ca acum 9 ani

| Aventador91 a răspuns (pentru DaughterOfaVampire):

Pai atunci intreaba pe wikianswers sau pe yahooanswers, acolo intra lume de pe toata planeta si cineva tot iti va raspunde. Atata tot ca trebuie sa stii engleza.