| CenturyChild a întrebat:

Era un film cu o fata adolescenta parca, care avea un desen ciudat pe fata ca un fel de masca. Facuse multe ilegalitati si era in perioada de eliberare conditionata sau ceva in genu' de la inchisoare si trebuia sa -si gaseasca o slujba si sa o pastreze timp de un an. Dupa ceva timp reuseste sa se angajeze ca un fel de ingrijitoare pentru o batrana intr-un scaun cu rotile care avea o casa mare. In timp cele doua ajung sa fie foarte bune prietene si fata ii povesteste batranei ca a avut probleme cu tatal ei in copilarie iar batrana o convinge sa se duca la el si sa il ierte si la sfarsit cand reuseste sa-l ierte ii dispare "masca " de pe fata. Cum se numeste filmul? big grin

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Suna interesant din descrierea ta. Daca afli cum se numeste, trmite-mi te rog numele filmuli pe privat.Merci.batting eyelashes

| Chriss_5780 a răspuns:

Stiu despre ce film vorbestihappyhappy era pe holmark Dar sincer nu mai stiu cum se numeai imi pare rausad