| Madutzza98 a întrebat:

Era un film cu un copil care parintii lui l-au pus intr-un cos pe rau si i-au pus la gat un lant cu o anaconda si de atunci de fiecare data cand copilul este in pericol o anaconda uriasa il salveaza ii un film care l-am vazut mai demult si nu stiu cum se numeste sunt mai multe parti daca stiti cumva va rog sa imi spuneti
P.S filmul era de origine egipteana sau asa ceva happy

Funda ♥

Răspuns Câştigător
| Kldd a răspuns:

Filmul este din 1999 şi se numeşte "The seventh scroll", din câte ţin minte, sunt mai multe parţi. Sper că ţi-am fost de ajutor :*

| Madutzza98 explică (pentru Kldd):

Mersii mult :*

3 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Wow ce sinopsis)

| NYK4u a răspuns:

A da stiu filmul. A fost misto.