| 5SOS a întrebat:

eu si cu mama mea o sa vedem un film de groaza pe internet vreau sa il vedem deci ce filme imi recomandati dar asa de groaza rau sa iti bata inima cand te uiti la el nu sa fie de copii micilaughingdeci!big grinva roggggg!

Răspuns Câştigător
| pink1girll a răspuns:

1)Death Silence (Mi-a placut enorm de mult, are suspans de la inceput pana la sfarsit si o poveste interesanta)
2)Silent Hill
3)Martyrs (cel mai de groaza film pe care l'am vazut, iti intoarce stomacu pe dos)
4)One Missed Call
5)Final Destination (1-5)
Vizionare placuta! O sa-ti placa, promit big grin

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Hostel
Saw (toate)
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginnings
Wrong Turn 2: Dead End
A L'interieur: Inside
Si Martyrs cum a spus si pink1girll iti intoarce stomacul pe dos, este greu de urmarit.
:*

| pYsSyK a răspuns:

Mie cel mai mult mai placut The Unborn

http://www.cinemagia.ro/trailer/the-unborn-misterul-gemenilor-2131/

| TheLittleMonster a răspuns:

Pai eu m-am uitat la urmatoarele:100 Feet, Thir13en Ghosts,The DaVinci Code,The Others,The Exorcist,Dead Silence,The Ring,The Grudge,Bloody Mary,House Of Wax, Drag Me To Hell, Dawn Of The Dead si The Ring 1 si 2. sper ca te-am ajutat.