| Remeee a întrebat:

Era un film despre un razboi in America, nu cred ca era primul razboi mondial, cred ca era ceva razboi civil cu niste soldati care pleaca la lupta, se adapostesc la ceva tigani, cam atat stiu despre el, dar stiu ca se difuza la tvr intre anii 2003-2006, poate sa ma ajute cineva cu filmul sau arhiva filmelor tvr?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era film sau serial? Acel "se difuza" e ușor confuz. Deci, s-a transmis la TV, de mai multe ori, sau era serial?
Zi-mi canalul TV, pe care l-ai vizionat, poate ți-l amintești. Și producția.

| Remeee explică (pentru floresdemayo):

Eram mic, stiu ca era razboi civil in America