| anonim_4396 a întrebat:

Era un film horror mai demult pe HBO. Era cu un om care o avut accident cu o vrajitoare pe un pod si vrajitoarea aia avea o servieta cu serpi rai iar amul de la camion care a produs accidentul s-a dus dupa servieta insa vrajitoarea la avertizat sa nu mearga iar cand a ajuns acolo in apa in taxi au iesit serpi si au intrat in el (a murit in apa). Insa cand l-au dus la autopsie mortul era singur cu doctorul iar cand doctorul s-a intors acesta nu mai era pe patul din spital, dar doctorul s-a dus sa-l caute si acesta a iesit dintr-un geam parca si l-a omorat. Dupa aceasta intamplare mortul a tot vanat oameni din acel oras iar la sfarsit stiu ca a venit o fata intr-o masina si l-a strivit de un copac iar dupa ce aceasta a plecat a aratat cu au iesit serpii din acel om. Am nevoie de numele filmului var rog.

Răspuns Câştigător
| Herp a răspuns:

Venom?

2 răspunsuri:
| Ana_7638 a răspuns:

Ce fel de aiureli sunt astea? Nu stiu nici un film de genul acesta.

| rob3rta69 a răspuns:

Era pe dumnezaulu mati de taranu dracu