| NeymarJr11 a întrebat:

am vazut la 1 prieten un film acum 6-7 ani, pe PC lui dar, nu mai stie numele va zic secvente poate va aduceti aminte cineva, e horor :X

Deci filmu, se bazeaza pe 1 om care era nebun, adica nu avea probleme pana la un accident pe 1 pod, tiru lui cu o masina cu niste serpi magigi, si serpi au intrat in, om el sa aruncat, in apa dupa femeia din masina, cealalta sa o salveze a salvat-o dar, a vrut s-a salveze si serpi, ca femeia aceia se plangea, ca vroia comoara, erau inchisi. Si el sa scufundat cu tot cu masina si serpi in, apa.
Nu a murit dar, avea serpi in el si il poseda.

Actiunea : Se petrece intro cabana in padure si era inconjurata de o mlastina, mi-a aduc aminte ca au fugit 2, si s-au bagat in mlastina si respectivu mi se pare ca ( KANE in rolu principal nu stiu sigur, nu filmu Vineri 13, ) -- Continui, ce am zis mai sus : se pare ca si asta care era nebun s-a bagat in mlastina si lea iesit in fata.
Iara o segventa, tineri din film, au vrut sa fuga cu o masina, dar el nu ia lasat si, la prins pe unu cu un lant de picior, si l-a omorat, si cu sangele lui a scris pe usa cabanei va omor pe toti nu stiu sigur...

PS : Sfarsitu, o fata sau o fata si un baiat, de el, ai ia tiru si il omoara, da peste el cu masina si il inpinge in copac si ies serpi din el big grin,

Filmu e de prin anul 2005-2006-2007 big grin

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

thinking Am un film pe cd de ceva ani laughing ( 5-6 ani ) nu stiu daca e chiar cel pe care il cauti tu dar e tot horror si e vorba despre un tampit care e posedat de serpi magigi. undeva intr-un cufar ceva in genul asta, l-am vazut dar mor si acum and ma gandesc. laughing Venom se numeste thinking incearca-l, poate e asta

| NeymarJr11 explică (pentru Anca2999):

MS, fetele is mai destepte ca baieti la filme de groaza poti sami lasi id tau sami mai zici filme vechi, id meu e neymar_elvis15@, big grin

| AtateaConditii a răspuns (pentru NeymarJr11):

Sigur vrei id ei pentru a afla niste filme mai vechi?laughing

| Anca2999 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Nu sunt chiar fan filme de groaza ( mai ales cand sunt singura I don't want to see ) insa pe asta il am pe cd de ani buni ..cand il vedeam cu niste amici si na.big grin ajut daca se poate, te-am adaugat apropo :*

| NeymarJr11 explică (pentru AtateaConditii):

Da ma laughing) ca am multe filme, vechi

| AtateaConditii a răspuns (pentru NeymarJr11):

Da, darolling on the floor...

| NeymarJr11 explică (pentru AtateaConditii):

Da bos, stai lin laughing)

| NeymarJr11 explică (pentru AtateaConditii):

Uite mai am 1 film care nu ai auzit in viata ta de el e tot asa vechi 2005-2006-2007 laughing

| AtateaConditii a răspuns (pentru NeymarJr11):

Recomanda-mi si mie niste filme. Dar sa fie bune.

10 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu sunt mai emotiva, da-mi niste flime de drama nu cu zombilaughing...