| dream36 a întrebat:

Era un film horror pe care l-am vazut mai demult...

Era vorba despre 3 americani care se duc cu trenul in alta tara parca Rusia stiam eu. In tren se intalnesc cu un mosneag.

Se duc intr-un bar si cunosc 3 fete. Pleaca la hotel cu ele si le da ceva sa bea la fiecare si adorm. Cand se trezesc ajung intr-o hala unde erau masacrati de niste nebuni criminali platiti. Erau platiti sa-i omoare dupa placerile proprii si nu aveau voie sa-i omoare pe loc, trebuia sa-i faca sa sufere. Pe primul il chinuie acel mosneag din tren si la fel si cu al doilea. La final, al treilea scapa si ajuta o asiatica care avea aproape ochiul scos de unul. A fugit cu ea si fata cand a ajuns in gara s-a aruncat in fata trenului din cauza ca-i atarna pielea de la ochi.

Va rog il caut de mult timp! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| dream36 explică (pentru faramatania):

Multumesc e foarte frumos filmul

| faramatania a răspuns (pentru dream36):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Preusupun că te referi la Hostel (2005)

| bcalex96 a răspuns:

Poate e Hostel vezi sunt 2 sau 3 parti cauta pe youtube trailer sa vezi daca recunosti scene.