| sandrin4sabin a întrebat:

Era un serial pe tvr 1 in sezonul 2002 - 2003, ceva de genu "a doua sansa" a new life, second chance, nu stiu, povestea cam asa (inainte de fiecare episod), un tip grasut este lovit de metrou, cred ca a picat in fata lui, o agentie ii salveaza creierul sau nu stiu ce si il introduc intr-un corp nou care se regenereaza de 5 ori mai repede, se zicea ca are forta lui superman (100 % sigur), gratia lui Fred Astaire (100 % sigur) si viteza lui Jordan (50 % sigur), ma poate ajuta careva sa imi zica numele? sau link imbd ceva? p. s. serialul care mi-a placut cel mai mult, se difuza cred ca joia si a avut vreo 25 de episoade, mersi

Răspuns Câştigător
| madalinaursu a răspuns:

Pai in engleza e "Now and again"...
poti vedea majoritatea episoadelor aici http://www.tvduck.com/Now-and-Again.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt