| MrFunky2 a întrebat:

Erau mai demult niste desene de Craciun, cu un fel de 3 frati elfi sau ceva de genul...trei frati care concurau pentru care va fi urmatorul mos sau ceva.Stie careva cum se numea?

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Trebuie mai multe detalii, pe ce canal era si cum erau imbracati, ce culoare, etc

| MrFunky2 explică (pentru 1Q):

Parca pe Minimax sau Boomerank.Era unul mai gras, unul mai inalt si unul slab si inaltime normala.Erau imbracati in rosu sau verde, iar cand rula era un minut sau mai multe in care erau la un supermarket sau ceva.