| Marya_3159 a întrebat:

Este adevarat ca exista filmul Titanic 2 in care Jack traieste? Daca da dati-mi site-uri unde l-as putea vedea.

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Este doar o barfa. nu. Titanic 2 este doar a doua parte a filmultui care de obicei se difuzeaza impreuna cu prima

4 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Aa. exista filmul Titanic 2 dar personajele nu sunt aceleasi singura asemanare intre cele 2 filme este faptul ca si vasul Titanic 2 sfarseste ca si primul titanichappy

| gabi115 a răspuns:

Da exista filmul Titanic 2. site-ul nu ti-l pot da, ca e spam.cauta pe net. succes!

| Gabriel_3333 a răspuns:

Este fals ce spui Ade si uite aici dovada filmului titanic 2
http://www.imdb.com/title/tt1640571/
Am auzit un zvon legat de Jack cum ca ar trai dar sincer nu m-am deranjat sa vad filmul fiindca este foarte prost facut

| YuniSweet a răspuns:

Scrii pe youtube titanic 2 si iti da! dar ca s aiti spun sincer nu exista a 2-a parte sunt doar secvente din filmele lui leonardo dicaprio:X:Xlaughinghappy