| Bellee a întrebat:

Titanic jack is back! exista filmul acesta? as vrea mult sa-l vad

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Am facut niste cautari si am vazut ca filmul ar trebui sa fie din 2010.
Ideea filmului: Jack este gasit inghetat si, tanar ca si cum anii nu au trecut, o cauta pe Rose. Bine, am inteles ca Rose, la sfarsit, moare (de batranete, presupun).

Faza e ca Leonardo DiCaprio (in 2010), chiar si cu tone de machiaj, nu poate arata ca si cum ar avea 20 de ani. Asa ca, filmul e un fake.

| Dariusuu a răspuns:

Nu exista.

| HaKa93 a răspuns:

Este dar mai bine nu te-ai uita. e cea mai mare porcarie

| Bellee explică:

Da eu nu-l gasesc. este titanic II cu o fata cu parul blond dar am gasit video cum il gasesc pe jack si il invie dar nu gasesc fil intreg. Dati-mi va rog adresa.va rog

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Bellee):

Nu exista ca invie jack este titanic 2 a fost acum vreo 2 luni pe kanal d daca nu ma insel e cu totul diferit sigur ca ai vazut ca invie jack ai vazut pe youtube si este dintr-un alt film sigur facut de fanihappy...este doar titanic 2 nu de alta da si eu am crezut la inceput(jack is backbig grinbig grin) ca este o continuare a celebrului film titanic si am gasit doar o porcarie adica titanic 2big grinsorry

| defgh a răspuns:

Am gasit un trailer si ce-l care l-a pus pe un sait a zis clar ca faza asta cum ca acest film exista e o teapa cineva a facut un trailer incluzand un colaj din mai multe filme, nu te mai obosi filmul nu exista.

| OanaMaria21 a răspuns:

Da exista...dar nu este foarte frumos... oricum daca te uiti Vizionare palcuta