| christinaAG12 a întrebat:

Este prima mea intrebare.Nu este pusa din plictiseala, ci pur si simplu din curiozitate. Ce parere aveti despre intreaga
serie Harry Potter? Aici ma adresez in special fanilor inraiti, nu va pare rau ca s-a terminat totul? Nu va pare rau ca toata magia s-a dus?
Stiu ca poate pentru multi dintre voi aceasta poveste magica va avea mereu un loc special in inimile voastre.As dori sa va cer parerea
in legatura cu ceva, la prima vedere probabil irealizabil, imposibil. O continuare? Poate nu acelasi personaj principal, povestea lui s-a incheiat,
dar acelasi loc, aceleasi obiceiuri.Acelasi Hogwarts, dar aventuri noi, elevi noi, profesori noi, pericole noi.Nu va-ti dori asta? Mai ales daca
ar fi realizat de un regizor roman? Credeti ca va reusi? Si poate cine stie, tehnologia va avansa cu mult pana cand el va fi gata sa inceapa
primul lui film legat de aceasta poveste.Sa presupunem ca finantare are suficienta, distributie, scenariu, cam tot ce ar necesita asa ceva,
dupa parerea voastra, ar reusi sa creeze din nou magica lume de la Hogwarts?(presupunand ca filmul nu se va numi Harry Potter iar povestea lui
sau numele sau vor fi rostite rar)

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Sincer chiar ma consider un fan inrait Harry Potter. Am citit cele 7 carti de vreo 2 ori. Filmele le-am vazut de multe ori. Pur si simplu nu poti sa te saturi sau sa te plictisesti de aceasta serie. Sincer nu cred ca un regizor romana poate face ceva macar aproape de Harry Potter. Cred ca, din pacate, Harry Potter a luat sfarsit, atat a fost si a fost perfect.

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

| renata98 a răspuns:

Sunt un fan inraitsi vreau sa iti spun ca harry potter e bestial si da imi pare rau ca sa terminat cand sa terminat partea a6a inca nu se stia sigur de o parte a7 a si am inceput sa plang in hohote ca sa terminat si o continuare da de ce nu poate cu fiul lui harry