| dirtydiana51 a întrebat:

Intrebarea mea se adreseaza in mod special fanilor Harry Potter,eventual si cu un cont pe Pottermore. Mi-am facut si eu cont astazi pe site-ul cu pricina si am terminat prima carte,am colectionat tot ce trebuia,etc. Insa acum nu stiu cum sa trec mai departe,la cartea a doua! Si,din cate am vazut, mai nimeni de pe Pottermore nu stie...va rog, AJUTOR!

1 răspuns:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Frate, daca vrei sa citesti carti harry potter du-te in librarie sau comand, eu le am pe toate in biblioteca, am citit prima si jumatate din a doua si am toate filmele pe cd.