| Fantasy a întrebat:

Este sezonul 2 din City Hunter?

Răspuns Câştigător
| mihnea97 a răspuns:

Da a aparut de cwva timp

| LupuMaria a răspuns (pentru mihnea97):

Daca a aparut. unde il pot gasi?

| Maria_Cosmina_2000 a răspuns (pentru mihnea97):

Ceeeee cand a aparut? Eu bu am vazut sa fi aparut ceva...

16 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu.

| positivity a răspuns:

Buna.;]
City Hunter. day dreaming M-am uitat si eu la acest serial. E superb. =3
Sa revenim la intrebare.
Nu se stie daca va fi si sezonul II din City Hunter. Sau, eu nu am auzit inca despre asta. =3
Eu imi doresc sa apara si sezonul II.; 3 Sa speram ca va aparea.
Oricum. pana acum nu a aparut sezonul II din City Hunter.winking

| Dark13 a răspuns:

Nu estehappy

| marui08 a răspuns:

Nu, nu este.

| AnyAnA99 a răspuns:

Nu exista, daca vrei te uiti pe pag. de facebook a filmului si o sa vezi ca nu existawinking

| BountyLoverXD a răspuns:

Cam tarziu sa raspund pentru intrebarea ta big grin, dar si eu vreau sa fie sezon 2 crying( si cred ca o sa fie, stii de ce? Nu i-a dat inelul! Vreaaau sa ma i vad! crying((( Dap, eu chiar sunt innebunita dupa city hunter big grinwinking

| AndreeaE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jQZw1WpNbas&feature=related asta numiti voi sezon 2 sunt 2 seriale City Hunter si Boy over flower, a sezon 2 nu cred ca o sa mai fie, totul s`a terminat, oanemi aceia sunt distrusi, tiacasu vitreg e mort, deci nu mai are pentru ce sa fie:D Dar am adorat serialul!

| AlexandraSp a răspuns:

Da! este sezon 2! Uite aici confirmarea:
http://www.youtube.com/watch?v=DazlhpT5DJg

| Kyou a răspuns:

City Hunter? Pai din cate stiu eu sunt doar 20 de episoade (nu stiu daca sunt impartite in sezoane ) sad

| LupuMaria a răspuns:

Nustiu mai exact... dar uitate pe data de 6. februarie. 2012 pe euforia la televizor si ai sa vezi daca este. Si eu am sa ma uit. Ar fi fain sa fie si sezonul 2.

| mihnea97 a răspuns:

Da, a aparut de ceva

| Punct_Raluka_1998 a răspuns:

Este o mare prostie toti vrem un al doilea sezon din city hunter dar nu cred ca va aparea.iar AlexandraSp daca te uiti mai atent la "confirmarea"ta vei vedea ca sunt secvente din primul sezon.

| Deyumi a răspuns (pentru Punct_Raluka_1998):

Sunt din primul sezon, dar si din al doilea, dar de un an au spus ca o sa fie, dar inca nu l-au bagat sad.