| GeOrGeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Exista fantome cum zice emisiunea aia de pe AXN scifi? Vanatorii de fantome(AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA)

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Or exista, sau nu. Cine stie? insa ce vezi tu la tv nu este adevarat

| Goooogle a răspuns:

Nu tot ce vezi la televizor este adevarat, majoritatea chestiilor cu fantome sunt regizate, doar ca sa atraga publicul sa le faca audienta.

| LiviuStefan a răspuns:

Eu cred in fantome.Am auzit multe povesti atat de la familie cat si de la prieteni care cred ca au vazut unele...Dar totusi pe mine ma impresioneaza fantomele xD

| armand20 a răspuns:

Ce vezi la tv e S.F, dar nu poate zice nimeni ca exista sau ca nu. Eu cred ca exista, gandeste'te, ca sufletele ajung undeva si nu in povestile alea ''rai'' cu multa iarba si ''luxx''laughing