| pascalau12 a întrebat:

Emisiunea aia cu fantome TAPS,, vanatorii de fantome mai se face si acum.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pe axn scifi era..in ultimul timp nu am mai vazut..si eu ma uit la emisiunea aia

| Tuby007 a răspuns:

Da mai este in fiecare weekend pe Axn Scifi de la ora 10:10 dimineata pana la 12:00 si in reluare de la 02:50 noaptea pana la 04:40 si sunt cate 2-4 cazuri intr-o singura zi. Apropo din 16 Martie 2013 incep noi cazuri filmate recent

| pascalau12 explică (pentru Tuby007):

Alea de pe axn sci fi sunt din 2009 eu zic acum in 2013 daca mai lucreaza.