| Anonimul151 a întrebat:

Există vre un film pe baza acestei piese: Justin Foley - Hold On
Dacă da, cum se numește? Despre ce este vorba în film? Este un film trist?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da,este vorba despre serialul 13 Reasons Why

https://www.imdb.com/......tt1837492/

| Anonimul151 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimul151):

Cu placere, nu am niciun merit despre asta este TPU!

| Anonimul151 explică (pentru Simpatic):

Te ai uitat la acest serial? Sau nu? Nu stii, este un film bun? Este trist?

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimul151):

Nu m-am uitat la acesta! Am si un motiv nu ma uit la drame si nici la seriale cu adolescenti, dar cine stie poate ca intr-o zi revin asupra deciziei happy

pare ca este ce trebuie notele de pe imdb il dau ca fiind un serial ok!

| Anonimul151 explică (pentru Simpatic):

Acum am citit și eu despre el... Mulțumesc.

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimul151):

Nu ai pentru ce!