| dhgrufgyrjk a întrebat:

Am auzit ca Justin Bieber se filmeaza intr-un film... Imi pare ca in acel film e vorba despre viata lui. Daca e adevarat, poate imi spuneti si mie cum se numeste.

Funda.

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Da se pare ca vor sa faca un film despre biografia lui si va in genul filmului "8 Mile" despre Eminem.inca nu s-au decis la nume pentru ca inca nu stiu ce sa faca pentru ca Justin sa para mai inalt daca se va interpreta pe sine.
mai stiu ca el scrie o carte ce se numeste "Justin Bieber: First Step 2 Forever: My Story" si este de asemenea o carte autobiografica ce va contine si poze ce nu au fost publicate pana acum.cartea va aparea in octombrie.
daca vrei sa citesti mai multe :
http://www.acasatv.ro/......6-ani.html
sau poti citi de aici dar este in engleza
http://www.wambie.com/......-3190.html

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Filmul despre Justin va aparea in februarie la anul si este filmat in 3D nu se stie cum se numeste. Iar cartea despre el care apare luna viitoare se numeste Justin Bieber: First Step 2 Forever - My Story.

| Iuly006 a răspuns:

@Mebutterfly
Justin Bieber: First Step 2 Forever - My Story - se numeste cartea

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Este versiunea noua a filmului 8 mile doar ca este cu justin bieber.

funda?:*

| Adina a răspuns:

Justin Bieber filmeaza in CSI [ Crime Tween Investigation]
Debuteaza ca actor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CSI se numeste filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Never Say Never

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce te intereseaza daca esti ani JB...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul lui JB v-a aparea in America la cinematografe de Valentin's day si se numeste dupa piesa care o canta impreuna cu Jaden Smith "Never say never". Filmul despre viata lui JB "Never say never" va fi lansat in perioada de Martie-Aprilie in restul lumii si in Romania!

Răspuns utilizator avertizat
| Mebutterfly a răspuns:

Da, va fi un film despre viata lui...
Justin Bieber: First Step 2 Forever - My Story" va aparea in octombie si va contine si fotografii care nu au fost publicate pana acum cu adolescentul canadian. Intr-o declaratie facuta publica de editura la care va aparea cartea Bieber a declarat: " Sunt incantat sa impartasesc fanilor mei un pic mai mult din lumea mea".
FUNDAAA

| anemarrie97 a răspuns:

Probabil se nmeste justin bieber's life sau in orice caz daca vrei titlul filmului va trebuie sa astepti sa fie postat pe net!happy