| anonim_4396 a întrebat:

Fani Naruto Shippuden
Uitati-va la asta:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
este al 2 trailer de la al 5-lea film "Blood Prison"

Voi credeti ca Naruto este chiar un criminal? Eu nu cred sigur e nevinovat pentru acele crime!

8 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Nici al patrulea nu a aparut pe net si deja am gasit trailerul la 5, care apare vara asta la ei in Japonia.

| perenasop a răspuns:

Eu sincer cred ca il acopera pe Sasuke-kun.Sincer Sasuke-kun are un motiv intemeiat sa.l atace pe Raikage-sama.

| BloodPrison a răspuns:

Oare cand va aprea blood prison cu naruto...de abia astept,desi cred ca pe net mai avem de asteptat inca vreaun an,vreau sa vad ce se intampla pana la urma cu sasuke,madara si daca naruto devine hokage, mult mai lungeste serialul ca deja m-am saturat cum isi amintesc din trecut chestii aproape jumate din episod, sakura aia tot isi aminteste de sasuke ...ma dispera

| Florinel a răspuns:

Eu nu am vazut nici movie 4.Nu poti sa imi dai si mie link sa le vad macar pe 4 ca pana la 3 am vazut.Ma refer la astea shippuuden.

| EllaEllii a răspuns:

Sunt de acord, probabil acopera pe cineva (nu am vazut filmul).

| AliceInMordor a răspuns:

Si prin Romania presupun ca va aparea prin toamna-iarna sau ceva de genul...filmul 4 a aparut...

| catalina88 a răspuns:

Nu e adevarat, naruto e prea bun si n-ar face asta, nici pentru sasuke.

| laress a răspuns:

Ma eu am vazut toate 5 can mergea teava.ro am vazut flmul asta 1 2 3 4 5 acu astept urmatoru 6 dar nu stiu can apare casa vedeti filmu cu naruto uitati saitu asta http://www.deseneanime.ro/naruto-shippuden-film-1/ noroc chior doar pe trilui merge filmu cu naruto doar trebuie sa faceti clic pe el ne intelegeri ha casa vedeti filmu urmator sau etc dati desupt acolo zice urmatoru mersi si bafta funda te rog pentru cei pe care i-am ajutat