| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, v-ati rezervat deja locurile pentru partea 2 din Breaking Dawn? love struck Eu abia am mai prins 3 locuri bune, dar am rezervat si vineri si sambata pentru siguranta, in 2 orase! Abia astept s-o vad pe Renesmee love struck love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Partea cu cele doua orase da credibilitate povestii, dar e posibil sa fie o gluma, asa e?
Da, o sa ma duc cu niste colegi pe 17 noiembrie, cred. Asa, ca nu am ce face pe acasa.

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Oh, the irony...

| Dumnezău a răspuns:

N-are nimic special pustoaica.Si nici intreaga saga.Bineinteles,in afara de lupta de la filmul ce apare peste cateva zile si discursul premergator al lui Garrett, luat sub obladuirea lui Carlisle.Slabuta rau oferta si pentru filmul asta. Apropo, Renesmee n-ar trebui sa aiba cat are in film.

| Mandidariamedeea a răspuns:

Si eu! Mai sunt bilete?